Strona Projektów Unijnych w Starostwie Powiatowym w Ole?nicy Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Powiat Oleśnicki Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Oficjalny Kanał
START  |   CIASTECZKA-INFORMACJE  |   MAPA STRONY  |   KONTAKT
Wysoki kontrast
Logo Powiatu Zdjęcie
 
Powiat
Starostwo
Kultura
Edukacja
Turystyka
Akty prawne

Bluesowo-rockowe klimaty na koncercie czwartkowym

W odmiennym niż dotychczas klimacie odbył się koncert czwartkowy z cyklu Łączy nas muzyka. Zespół Fit To Eat przeniósł słuchaczy w bluesowo - rockowe rejony muzyczne. Gospodarzem spotkania był starosta Zbigniew Potyrała.

Galeria zdjęć z koncetu

Zespół Fit To Eat, choć powstał w 2009 roku, to w obecnym składzie występuje od pięciu miesięcy. Koncerty tej oleśnickiej grupy przyjaciół - muzyków przyjmowane są przez publiczność niezwykle ciepło i entuzjastycznie.

Obecnie Fit To Eat tworzą:
- Marcin Kobiela - wokal, bas
- Bartek Jeżyna - gitara
- Kuba Jeżyna - gitara
- Łukasz Matosz - perkusja

Na program występu złożyły się zarówno utwory autorskie, jak i mniej lub bardziej znane standardy muzyki z pogranicza bluesa i rocka. W prezentowanym programie, z całą pewnością nie zabrakło gitarowych solówek, tętniącej sekcji rytmicznej oraz ciekawych pomysłów aranżacyjnych.

W muzyce i występach Oleśniczan duże znaczenie ma jakość brzmienia, dlatego też Zespół Fit To Eat podczas każdego swojego występu dokłada wszelkich starań, aby była ona na możliwie wysokim poziomie.

 /ip/

powrót do aktualności

2012-04-27 Przeslij link Wyświetleń: 1373

DANE KONTAKTOWE:

Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
ul. J. Słowackiego 10
 56- 400 Oleśnica

tel. 71 314 01 14
tel. 71 314 01 11
fax 71 314 01 10

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Starostwa Powiatowego w Oleśnicy

bierutów bądź dziadowa gmina herb kłoda miasto międzybórz oleśnica sprostowania starosta syców twardogóra współpraca wydziały biblioteka dokumenty dożynki flaga geodezja komisje koncert koncerty konsumentów odpowiedzi oświadczenia powiat prasowe projekty przdszkole przetargi przygotowany publiczne rada rekrutacja rzecznik sesja starosta starostwo wicestarosta zamówienia zarząd

Wykonanie: eMKA Interactive (c) 2007-2015