Strona Projektów Unijnych w Starostwie Powiatowym w Ole?nicy Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Powiat Oleśnicki
START  |   CIASTECZKA-INFORMACJE  |   MAPA STRONY  |   KONTAKT
Wysoki kontrast
Logo Powiatu Zdjęcie
 
Powiat
Starostwo
Kultura
Edukacja
Turystyka
Akty prawne

Pielęgniarki świętowały

Gorące podziękowania, gratulacje i kwiaty – w tak w wyjątkowej atmosferze pielęgniarki i położne z Powiatowego Zespołu Szpitali w Oleśnicy i Sycowie, świętowały Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej. Swój szacunek dla ich trudnej i odpowiedzialnej pracy wyrazili starosta Zbigniew Potyrała i wicestarosta Sławomir Pytel wspólnie z dyrekcją szpitala.

Galeria zdjęć

Pielęgniarki i położne gościły dziś w sali sesyjnej starostwa. Uroczystego powitania tego, bez wyjątku, kobiecego grona dokonał starosta Zbigniew Potyrała, który w przemówieniu podkreślał jak wielkie znaczenie ma ich praca i jak szczególną rolę społeczną przyszło im pełnić.

- Niezmiernie cieszę się z tego, że zawsze udaje nam się znaleźć wspólny kompromis i wspólny język (…). Dziękuję Wam za Waszą ogromną odpowiedzialność, za misję jaką przyszło Wam pełnić. Wspaniale realizujecie swoje zadania. Przyjmijcie moje podziękowania i wyrazy głębokiego szacunku - tak starosta dziękował przedstawicielkom powiatowej słuzby zdrowia, a po przemówieniu, na ręce Przewodniczącej Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych Ewy Brożek, złożył list gratulacyjny oraz kwiaty, natomiast zastępcy dyrektora PZS Liliannie Głowackiej podziękowania i kwiaty.

Swoje życzenia i podziękowania pielegniarkom i położnym przekazała także dyrektor Agnieszka Cholewińska, a tuż po nich wspólnie ze starostą i dyrektor Lilianną Głowacką nagrodzili wyróżniające się pielęgniarki.  

/ip/

 
powrót do aktualności

2012-05-15 Przeslij link Wyświetleń: 1335

DANE KONTAKTOWE:

Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
ul. J. Słowackiego 10
 56- 400 Oleśnica

tel. 71 314 01 14
tel. 71 314 01 11
fax 71 314 01 10

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Starostwa Powiatowego w Oleśnicy

bierutów bądź dziadowa gmina herb kłoda miasto międzybórz oleśnica sprostowania starosta syców twardogóra współpraca wydziały biblioteka dokumenty dożynki flaga geodezja komisje koncert koncerty konsumentów odpowiedzi oświadczenia powiat prasowe projekty przdszkole przetargi przygotowany publiczne rada rekrutacja rzecznik sesja starosta starostwo wicestarosta zamówienia zarząd

Wykonanie: eMKA Interactive (c) 2007-2015