Strona Projektów Unijnych w Starostwie Powiatowym w Ole?nicy Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Powiat Oleśnicki Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Oficjalny Kanał
START  |   CIASTECZKA-INFORMACJE  |   MAPA STRONY  |   KONTAKT
Wysoki kontrast
Logo Powiatu Trasy rowerowe
 
Powiat
Starostwo
Kultura
Edukacja
Turystyka
Akty prawne

Powiat zwyciężył w turnieju pilkarskim

W minioną sobotę, w hali sportowej przy Zespole Szkól w Dziadowej kłodzie odbył się Bożonarodzeniowy Turniej Halowej Piłki Nożnej. Wzięły w nim udział 4 drużyny: Dziadowa Kłoda, Twardogóra, Gmina Oleśnica i Powiat Oleśnicki. Pierwsze miejsce na podium zajęła reprezentacja powiatu.

Galeria zdjęć z turnieju

Po oficjalnym rozpoczęciu przez gospodarza gminy, wójta Tadeusza Ziółkowskiego, przystąpiono do rywalizacji na boisku. W inauguracyjnym spotkaniu zmierzyły się drużyny Powiatu i Gminy Oleśnica. Spotkanie zakończyło się wygraną drużyny Powiatu 3:0.

W kolejnym meczu naszej drużyny przeciwnikiem była ekipa gospodarzy. Do przerwy na tablicy widniał wynik 1:0 dla Dziadowej Kłody. W drugiej części spotkania zawodnicy Powiatu odrobili straty i zanotowali drugą wygraną, tym razem 2:1.

W ostatnim meczu turnieju Powiat zmierzył się z drużyną Twardogóry. Poprzednie mecze sprawiły, że to spotkanie miało rangę finału, ponieważ zwycięzca wygrywał cały turniej. Zawodnicy Powiatu rozegrali kolejny dobry mecz i pokonali Twardogórzan 3:0, pieczętując końcowy sukces w turnieju.

Najlepszym zawodnikiem został Krystian Wołodkiewicz (Powiat), najlepszym bramkarzem uznano Krzysztofa Góreckiego (Twardogóra), najstarszym uczestnikiem zawodów był Marian Słotnicki (Gmina Oleśnica).

Kolejność: 1. Powiat Oleśnicki, 2. Gmina Oleśnica, 3. Twardogóra, 4. Dziadowa Kłoda.

Skład zwycięskiej drużyny:
Sławomir Pytel (wicestarosta), Witold Michałowski (naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich), Krystian Wołodkiewicz (inspektor w Wydziale Geodezji i Nieruchomości), Przemysław Hanzel (podinspektor w Wydziale Spraw Obywatelskich), Marcin Domal (inspektor w Wydziale Środowiska i Rolnictwa), Jakub Warguła (podinspektor w Wydziale Komunikacji i Dróg), Michał Kołaciński (radny powiatowy), Wojciech Kociński (radny powiatowy), menedżerem drużyny był Alojzy Kulig (radny powiatowy).

powrót do aktualności

2013-12-16 Przeslij link Wyświetleń: 1159

DANE KONTAKTOWE:

Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
ul. J. Słowackiego 10
 56- 400 Oleśnica

tel. 71 314 01 14
tel. 71 314 01 11
fax 71 314 01 10

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Starostwa Powiatowego w Oleśnicy

bierutów bądź dziadowa gmina herb kłoda miasto międzybórz oleśnica sprostowania starosta syców twardogóra współpraca wydziały biblioteka dokumenty dożynki flaga geodezja komisje koncert koncerty konsumentów odpowiedzi oświadczenia powiat prasowe projekty przdszkole przetargi przygotowany publiczne rada rekrutacja rzecznik sesja starosta starostwo wicestarosta zamówienia zarząd

Wykonanie: eMKA Interactive (c) 2007-2015