Strona Projektów Unijnych w Starostwie Powiatowym w Ole?nicy Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Powiat Oleśnicki
START  |   CIASTECZKA-INFORMACJE  |   MAPA STRONY  |   KONTAKT
Wysoki kontrast
Logo Powiatu Zdjęcie
 
Powiat
Starostwo
Kultura
Edukacja
Turystyka
Akty prawne

Powstanie nowy system informacji o nieruchomościach

Starostowie trzech powiatów dolnośląskich: oleśnickiego trzebnickiego i średzkiego podpisali porozumienie w sprawie współpracy przy tworzeniu i utrzymywaniu zintegrowanego systemu informacji o nieruchomościach. Projekt ma za zadanie  usprawnić obsługę klientów oraz zapewnić im dostęp do aktualnych informacji gromadzonych w rejestrach publicznych.

Galeria zdjęć z podpisania porozumienia dotyczącego realizacji projektu ZSIN

Projekt pn. Budowa Zintegrowanego Systemu Informacji o Nieruchomościach – Faza I (w skrócie „ ZSIN – Faza I”), jest realizowany przez Głównego Geodetę Kraju przy pomocy Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii. Uczestniczą w nim 52 powiaty z całego kraju. Z Dolnego Śląska do przedsięwzięcia włączyło się  sześć: oleśnicki, trzebnicki, kłodzki, strzeliński, lubiński i średzki. W dniach 22 i 23 lipca w Starostwie Powiatowym w Oleśnicy zostało podpisane porozumienie dotyczące współpracy przy realizacji tej inwestycji. 

Głównym celem strategicznym projektu ZSIN jest usprawnienie procesu obsługi spraw prowadzonych przez administrację publiczną w zakresie rejestracji nieruchomości oraz zapewnienia obywatelom i przedsiębiorcom dostępu do wiarygodnych i aktualnych informacji o nieruchomościach gromadzonych w rejestrach publicznych.

Projekt ZSIN otrzymał dofinansowanie Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013 w ramach 7 osi priorytetowej „Społeczeństwo informacyjne – budowa elektronicznej administracji”. Całkowita jego wartość wyniesie 66 mln zł, z czego 6 mln będzie kosztowała realizacja w powiatach naszego województwa, które uczestniczą w projekcie. Termin realizacji projektu upływa 31 marca 2015 r.

Iwona Pasek

powrót do aktualności

2014-07-23 Przeslij link Wyświetleń: 982

DANE KONTAKTOWE:

Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
ul. J. Słowackiego 10
 56- 400 Oleśnica

tel. 71 314 01 14
tel. 71 314 01 11
fax 71 314 01 10

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Starostwa Powiatowego w Oleśnicy

bierutów bądź dziadowa gmina herb kłoda miasto międzybórz oleśnica sprostowania starosta syców twardogóra współpraca wydziały biblioteka dokumenty dożynki flaga geodezja komisje koncert koncerty konsumentów odpowiedzi oświadczenia powiat prasowe projekty przdszkole przetargi przygotowany publiczne rada rekrutacja rzecznik sesja starosta starostwo wicestarosta zamówienia zarząd

Wykonanie: eMKA Interactive (c) 2007-2015