Strona Projektów Unijnych w Starostwie Powiatowym w Ole?nicy Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Powiat Oleśnicki Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Oficjalny Kanał
START  |   CIASTECZKA-INFORMACJE  |   MAPA STRONY  |   KONTAKT
Wysoki kontrast
Logo Powiatu Zdjęcie
 
Powiat
Starostwo
Kultura
Edukacja
Turystyka
Akty prawne

Konferencja prasowa w starostwie

Starosta Wojciech Kociński i wicestarosta Artur Noworyta spotkali się dzisiaj z przedstawicielami mediów lokalnych na pierwszej konferencji prasowej. Podsumowano na niej sto dni funkcjonowania nowego zarządu.

Galeria zdjęć z konferencji

Obecna sytuacja powiatu i kierunki jego rozwoju były wiodącymi tematami dzisiejszej konferencji prasowej. Starosta Wojciech Kociński poinformował o wstępnych wynikach bilansu otwarcia, o pracach nad strategią rozwoju powiatu oleśnickiego na lata 2015 – 2020, opracowywanej  przez firmę zewnętrzną i planowanych,  szeroko zakrojonych konsultacjach społecznych tego dokumentu.

Starosta omówił także sytuację finansową szpitala i wspomniał o planach przekazania budynku starego szpitala miastu Oleśnica. Odniósł się do wyników niedawnej kontroli przeprowadzonej przez audytora starostwa w Zarządzie Dróg Powiatowych.

Wicestarosta Artur Noworyta skoncentrował się na omówieniu pracy urzędu i na obszarach, które w pierwszej kolejności zostaną usprawnione.

Władze powiatu planują systematyczne spotkania z mediami. Odbywać się będą raz w miesiącu, po sesji rady powiatu. Celem konferencji jest dostarczenie opinii publicznej rzetelnych informacji, dotyczących spraw i problemów powiatu, odniesienie się do publikacji prasowych, wyjaśnienia i sprostowania. Podczas konferencji podejmowane będą tematy bieżące, dotyczące posiedzeń rady powiatu oraz zarządu powiatu, informacje na temat planowanych przedsięwzięć, inwestycji i wydarzeń.

Iwona Pasek

powrót do aktualności

2015-04-02 Przeslij link Wyświetleń: 1028

DANE KONTAKTOWE:

Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
ul. J. Słowackiego 10
 56- 400 Oleśnica

tel. 71 314 01 14
tel. 71 314 01 11
fax 71 314 01 10

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Starostwa Powiatowego w Oleśnicy

bierutów bądź dziadowa gmina herb kłoda miasto międzybórz oleśnica sprostowania starosta syców twardogóra współpraca wydziały biblioteka dokumenty dożynki flaga geodezja komisje koncert koncerty konsumentów odpowiedzi oświadczenia powiat prasowe projekty przdszkole przetargi przygotowany publiczne rada rekrutacja rzecznik sesja starosta starostwo wicestarosta zamówienia zarząd

Wykonanie: eMKA Interactive (c) 2007-2015