Strona Projektów Unijnych w Starostwie Powiatowym w Ole?nicy
START  |   CIASTECZKA-INFORMACJE  |   MAPA STRONY  |   KONTAKT
Wysoki kontrast
Logo Powiatu Zdjęcie
 
Powiat
Starostwo
Kultura
Edukacja
Turystyka
Akty prawne

Marcin Łacina triumfuje

11 marca w Białymstoku odbył się finał Olimpiady Wiedzy o III RP. Uczeń Liceum Ogólnokształcącego w Sycowie, Marcin Łacina, kolejny raz wykazał się ogromną wiedzą ze znajomości historii najnowszej, politologii i socjologii. W wyniku trzyetapowych zawodów pokonał wszystkich zawodników z najlepszych szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski uzyskując I miejsce.

Oprócz wspaniałego trofeum w postaci pucharu, Marcin uzyskał indeksy na większość najlepszych uczelni w kraju, w tym m.in. Uniwersytet Warszawski, Gdański, Wrocławski, Toruński, Koszaliński, Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie i Politechnikę Lubelską. Dodatkową nagrodą dla ucznia jest wyjazd do Brukseli ufundowany przez europosłankę Lidię Geringer de Oedenberg.

Opiekunem ucznia jest Przemysław Strzelec.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w zbliżających się finałach w Białymstoku, Warszawie i Golubiu - Dobrzyniu! A te już wkrótce!   

 Marcin Łacina zwyciężył w finale Olimpiady Wiedzy o III RP Marcin Łacina zwyciężył w finale Olimpiady Wiedzy o III RP Marcin Łacina zwyciężył w finale Olimpiady Wiedzy o III RP Marcin Łacina zwyciężył w finale Olimpiady Wiedzy o III RP

źródło: LO Syców

powrót do aktualności

2017-03-14 Przeslij link Wyświetleń: 276

DANE KONTAKTOWE:

Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
ul. J. Słowackiego 10
 56- 400 Oleśnica

tel. 71 314 01 14
tel. 71 314 01 11
fax 71 314 01 10

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Starostwa Powiatowego w Oleśnicy

bierutów dziadowa gmina herb kłoda miasto międzybórz oleśnica sprostowania starosta syców twardogóra współpraca wydziały biblioteka dokumenty dożynki flaga geodezja komisje koncert koncerty konsumentów odpowiedzi oświadczenia powiat prasowe projekty przdszkole przetargi publiczne rada rekrutacja rzecznik sesja starosta starostwo wicestarosta zamówienia zarząd

Wykonanie: eMKA Interactive (c) 2007-2015