Strona Projektów Unijnych w Starostwie Powiatowym w Ole?nicy
START  |   CIASTECZKA-INFORMACJE  |   MAPA STRONY  |   KONTAKT
Wysoki kontrast
Logo Powiatu Zdjęcie
 
Powiat
Starostwo
Kultura
Edukacja
Turystyka
Akty prawne

Oleśnicka Noc z Przyrodą

Uczniowie szkół podstawowych mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach przygotowanych i przeprowadzonych przez pracowników, doktorantów i studentów Wydziału Nauk Biologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego w ramach V Oleśnickiej Nocy z Przyrodą.

Współorganizatorem tego wydarzenia było Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury oraz Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6.

Program Oleśnickiej Nocy z Przyrodą był przygotowywany w taki sposób, aby zachęcić uczniów do rozwijania swoich zainteresowań w kierunku nauk biologicznych. Pokazy i wykłady prowadzone były w sposób ciekawy i niekonwencjonalny.

Oleśnicka Noc z Przyrodą Oleśnicka Noc z Przyrodą Oleśnicka Noc z Przyrodą Oleśnicka Noc z Przyrodą Oleśnicka Noc z Przyrodą Oleśnicka Noc z Przyrodą Oleśnicka Noc z Przyrodą Oleśnicka Noc z Przyrodą Oleśnicka Noc z Przyrodą

źródło: PCEiK w Oleśnicy

powrót do aktualności

2017-04-11 Przeslij link Wyświetleń: 243

DANE KONTAKTOWE:

Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
ul. J. Słowackiego 10
 56- 400 Oleśnica

tel. 71 314 01 14
tel. 71 314 01 11
fax 71 314 01 10

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Starostwa Powiatowego w Oleśnicy

bierutów dziadowa gmina herb kłoda miasto międzybórz oleśnica sprostowania starosta syców twardogóra współpraca wydziały biblioteka dokumenty dożynki flaga geodezja komisje koncert koncerty konsumentów odpowiedzi oświadczenia powiat prasowe projekty przdszkole przetargi publiczne rada rekrutacja rzecznik sesja starosta starostwo wicestarosta zamówienia zarząd

Wykonanie: eMKA Interactive (c) 2007-2015