Strona Projektów Unijnych w Starostwie Powiatowym w Ole?nicy
START  |   CIASTECZKA-INFORMACJE  |   MAPA STRONY  |   KONTAKT
Wysoki kontrast
Logo Powiatu Zdjęcie
 
Powiat
Starostwo
Kultura
Edukacja
Turystyka
Akty prawne

Wesprzyjmy projekt Oleśnickich Orłów

Oleśnicki Klub Hokejowy ORŁY zgłosił swoją tradycyjną zimową inicjatywę - regularne otwarte zajęcia z nauki jazdy na łyżwach, do dofinansowania w ramach budżetu obywatelskiego „Aktywny Dolny Śląsk”. Projekt ma spore szanse na zwycięstwo ale jest jeden warunek – potrzebne jest wsparcie mieszkańców.

Projekt pn. „35 - Jeździć na łyżwach każdy może” to cykl zajęć, które odbywały się będą w każdy weekend w godzinach funkcjonowania lodowiska przy OKR ATOL. Udział w nich może wziąć każdy, bez względu na wiek.

W tegorocznym sportowym budżecie obywatelskim Dolnego Śląska możemy wybrać nasz lokalny projekt warto jest więc go poprzeć. Głosowanie odbywa się  na stronie: https://aktywny.dolnyslask.pl/budzet/karta-glosowania/35 i potrwa maksymalnie do 30 lipca 2017 r.

Opis projektu znajduje się pod linkiem: https://aktywny.dolnyslask.pl/budzet/projekt/35

źródło: Oleśnicki Klub Hokejowy ORŁY 

 

 

 

powrót do aktualności

2017-07-19 Przeslij link Wyświetleń: 209

DANE KONTAKTOWE:

Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
ul. J. Słowackiego 10
 56- 400 Oleśnica

tel. 71 314 01 14
tel. 71 314 01 11
fax 71 314 01 10

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Starostwa Powiatowego w Oleśnicy

bierutów dziadowa gmina herb kłoda miasto międzybórz oleśnica sprostowania starosta syców twardogóra współpraca wydziały biblioteka dokumenty dożynki flaga geodezja komisje koncert koncerty konsumentów odpowiedzi oświadczenia powiat prasowe projekty przdszkole przetargi publiczne rada rekrutacja rzecznik sesja starosta starostwo wicestarosta zamówienia zarząd

Wykonanie: eMKA Interactive (c) 2007-2015