Strona Projektów Unijnych w Starostwie Powiatowym w Ole?nicy Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Powiat Oleśnicki
START  |   CIASTECZKA-INFORMACJE  |   MAPA STRONY  |   KONTAKT
Wysoki kontrast
Logo Powiatu Zdjęcie
 
Powiat
Starostwo
Kultura
Edukacja
Turystyka
Akty prawne

"Zintegrowani" w powiecie

W piątek 29 września we Wrocławiu odbyło się uroczyste podpisanie listu intencyjnego w sprawie przystąpienia do wspólnej realizacji projektu na rzecz dzieci niepełnosprawnych. Liderem projektu pod nazwą „Zintegrowani” jest samorząd Województwa Dolnośląskiego, a powiat oleśnicki jest jednym z 10 partnerów.

Projekt o wartości ponad 13 mln zł realizowany będzie w okresie od 1 września 2018 r. do 30 listopada 2020 r. Wezmą w nim udział uczniowie i wychowankowie Zespołu Placówek Specjalnych w Oleśnicy.

W ramach projektu planowana jest organizacja różnego rodzaju zajęć terapeutycznych, profilaktycznych, rozwijających umiejętności społeczne i zawodowe.  Przewiduje się również zakup wyposażenia i pomocy dydaktycznych dla naszego ośrodka.

Uroczyste podpisanie listu intencyjnego w sprawie przystąpienia do wspólnej realizacji projektu na rzecz dzieci niepełnosprawnych Uroczyste podpisanie listu intencyjnego w sprawie przystąpienia do wspólnej realizacji projektu na rzecz dzieci niepełnosprawnych Uroczyste podpisanie listu intencyjnego w sprawie przystąpienia do wspólnej realizacji projektu na rzecz dzieci niepełnosprawnych Uroczyste podpisanie listu intencyjnego w sprawie przystąpienia do wspólnej realizacji projektu na rzecz dzieci niepełnosprawnych Uroczyste podpisanie listu intencyjnego w sprawie przystąpienia do wspólnej realizacji projektu na rzecz dzieci niepełnosprawnych

 

 

 

powrót do aktualności

2017-10-04 Przeslij link Wyświetleń: 193

DANE KONTAKTOWE:

Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
ul. J. Słowackiego 10
 56- 400 Oleśnica

tel. 71 314 01 14
tel. 71 314 01 11
fax 71 314 01 10

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Starostwa Powiatowego w Oleśnicy

bierutów dziadowa gmina herb kłoda miasto międzybórz oleśnica sprostowania starosta syców twardogóra współpraca wydziały biblioteka dokumenty dożynki flaga geodezja komisje koncert koncerty konsumentów odpowiedzi oświadczenia powiat prasowe projekty przdszkole przetargi publiczne rada rekrutacja rzecznik sesja starosta starostwo wicestarosta zamówienia zarząd

Wykonanie: eMKA Interactive (c) 2007-2015