Strona Projektów Unijnych w Starostwie Powiatowym w Ole?nicy Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Powiat Oleśnicki Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Oficjalny Kanał
START  |   CIASTECZKA-INFORMACJE  |   MAPA STRONY  |   KONTAKT
Wysoki kontrast
Logo Powiatu Zdjęcie
 
Powiat
Starostwo
Kultura
Edukacja
Turystyka
Akty prawne

II Powiatowy Festiwal Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych

Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury uczciło Międzynarodowy Dzień Teatru, organizując po raz drugi Powiatowy Festiwal Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych.

Widzowie, wśród których oprócz uczniów i nauczycieli byli też rodzice, dziadkowie i przyjaciele młodych aktorów, obejrzeć mogli 9 spektakli. Trzy z nich zaprezentowały przedszkolaki, które nie podlegały ocenie. Wszystkie zespoły występujące w najmłodszej kategorii wiekowej otrzymały pamiątkowe puchary i drobne upominki.

O złotą maskę i tytuł laureata Festiwalu walczyły pozostałe grupy. Każda z nich zaprezentowała się w autorsko opracowanym repertuarze. Występom towarzyszyły wielkie emocje zarówno na scenie, jak i na widowni. Największy aplauz zdobyły zespoły z GCK Dobroszyce oraz SP nr 3 w Oleśnicy.

W rezultacie jury w składzie:  J. Maszorek, A. Wozińska i E. Budziszewska wyłoniło trzy zespoły, które wyszły z sali widowiskowej BiFK ze statuetką zwycięzcy. Organizatorów imprezy wspomagała młodzież gimnazjalna z SP nr 1 im. Książąt Oleśnickich, która bardzo dobrze radziła sobie i na scenie, i w kulisach.

II Powiatowy Festiwal Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych przeszedł do historii, pozostawiając po sobie miłe wspomnienia. 

 

źródło: PCEiK    

                                                                                                                                                                                                                                             

powrót do aktualności

2018-04-04 Przeslij link Wyświetleń: 164

DANE KONTAKTOWE:

Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
ul. J. Słowackiego 10
 56- 400 Oleśnica

tel. 71 314 01 14
tel. 71 314 01 11
fax 71 314 01 10

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Starostwa Powiatowego w Oleśnicy

bierutów bądź dziadowa gmina herb kłoda miasto międzybórz oleśnica sprostowania starosta syców twardogóra współpraca wydziały biblioteka dokumenty dożynki flaga geodezja komisje koncert koncerty konsumentów odpowiedzi oświadczenia powiat prasowe projekty przdszkole przetargi przygotowany publiczne rada rekrutacja rzecznik sesja starosta starostwo wicestarosta zamówienia zarząd

Wykonanie: eMKA Interactive (c) 2007-2015