Annabelle Lane Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
Strona Projektów Unijnych w Starostwie Powiatowym w Ole?nicy Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Powiat Oleśnicki Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Oficjalny Kanał
START  |   CIASTECZKA-INFORMACJE  |   MAPA STRONY  |   KONTAKT
Wysoki kontrast
Logo Powiatu Trasy rowerowe
 
Powiat
Starostwo
Edukacja
Turystyka
Akty prawne
Inwestycje
Apteki

Pomoc Prawna

Ciągnik Deutz Fahr trafi do Zarządu Dróg Powiatowych w Oleśnicy

Zarząd Dróg Powiatowych podpisał umowę na dostawę ciągnika Deutz Fahr 5120 GGS z ładowaczem czołowym i niezbędnym osprzętem. Sprzęt został zakupiony w wyniku postępowania przetargowego, które miało miejsce 26 listopada.

Wartość umowy to 279 210 zł brutto z terminem dostawy do 16 grudnia 2019 r. Dyrektor ZDP zapewnia, że nowy sprzęt jest jednostce niezbędny. Po części zastępu bardzo wysłużony ciągnik w obwodzie drogowym w Sycowie. – Te pracujące tam obecnie są z 1974 i 1979 r., co skutkuje częstymi awariami i, co się z tym wiąże, brakiem możliwości systematycznej pracy – dodaje Krzysztof Górecki.
Zakup ciągnika to dowód na to, że władze powiatu VI kadencji dobrze znają potrzeby ZDP i zdają sobie sprawę z tego, że wymiana bardzo starego sprzętu na nowy wpłynie na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców. Efekty inwestowania w bazę sprzętową będą widoczne już niebawem. Poprawi się nie tylko stan techniczny samych jezdni, ale również całych pasów drogowych.

 

powrót do aktualności

2019-11-28 Przeslij link Wyświetleń: 180

DANE KONTAKTOWE:

Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
ul. J. Słowackiego 10
 56- 400 Oleśnica

tel. 71 314 01 14
tel. 71 314 01 11
fax 71 314 01 10

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Starostwa Powiatowego w Oleśnicy

bierutów bądź dziadowa gmina herb kłoda miasto międzybórz oleśnica sprostowania starosta syców twardogóra współpraca wydziały biblioteka dokumenty dożynki flaga geodezja komisje koncert koncerty konsumentów odpowiedzi oświadczenia powiat prasowe projekty przdszkole przetargi przygotowany publiczne rada rekrutacja rzecznik sesja starosta starostwo wicestarosta zamówienia zarząd

Wykonanie: eMKA Interactive (c) 2007-2015