Strona Projektów Unijnych w Starostwie Powiatowym w Ole?nicy Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Powiat Oleśnicki Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Oficjalny Kanał
START  |   CIASTECZKA-INFORMACJE  |   MAPA STRONY  |   KONTAKT
Wysoki kontrast
Logo Powiatu Trasy rowerowe
 

Aktualne informacja dot. koronawirusa

Powiat
Starostwo
Edukacja
Turystyka
Akty prawne
Inwestycje
Apteki

Pomoc Prawna

Nowy sprzęt w Zarządzie Dróg Powiatowych

ZDP wzbogacił się o nowy sprzęt, a konkretnie o kosiarkę bijakową tylno-boczną oraz kosiarkę bijakową na wysięgniku hydraulicznym z dodatkową głowicą do usuwania zakrzaczeń w pasie drogowym. Wartość zakupionych urządzeń to kwota ponad 140 000 zł.

– Zakup ten ma na celu poprawę bieżącego utrzymania dróg – informuje dyrektor ZDP Krzysztof Górecki, który przypomina, że nie jest to jedyna inwestycja w sprzęt, w ostatnim czasie. – Od grudnia 2019 r. zakupiliśmy nowy ciągnik, remonter i głowicę do kosiarki – wymienia.

Potrzeb jest więcej, albowiem ciągniki, jaki dysponuje ZDP, mają ponad 40 lat, a więc są stare i wysłużone. – Utrzymanie takiego sprzętu w pełnej sprawności jest bardzo kosztowne oraz czasochłonne, co ma niebagatelny wpływ na ilość i jakość wykonywanych prac – zauważa Krzysztof Górecki. 

powrót do aktualności

2020-09-17 Przeslij link Wyświetleń: 49

DANE KONTAKTOWE:

Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
ul. J. Słowackiego 10
 56- 400 Oleśnica

tel. 71 314 01 14
tel. 71 314 01 11
fax 71 314 01 10

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Starostwa Powiatowego w Oleśnicy

Deklaracja dostępności

bierutów bądź dziadowa gmina herb kłoda miasto międzybórz oleśnica sprostowania starosta syców twardogóra współpraca wydziały biblioteka dokumenty dożynki flaga geodezja komisje koncert koncerty konsumentów odpowiedzi oświadczenia powiat prasowe projekty przdszkole przetargi przygotowany publiczne rada rekrutacja rzecznik sesja starosta starostwo wicestarosta zamówienia zarząd

Wykonanie: eMKA Interactive (c) 2007-2015