Strona Projektów Unijnych w Starostwie Powiatowym w Ole?nicy Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Powiat Oleśnicki Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Oficjalny Kanał
START  |   CIASTECZKA-INFORMACJE  |   MAPA STRONY  |   KONTAKT
Wysoki kontrast
Logo Powiatu Trasy rowerowe
 
Powiat
Starostwo
Edukacja
Turystyka
Akty prawne
Inwestycje
Apteki

Pomoc Prawna

Powiat Oleśnicki pozyskał 84 000 zł dla sześciu placówek oświatowych

84 000 zł - tyle wynosi dotacja, jaką pozyskał Powiat Oleśnicki z Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024 – „Aktywna tablica”.

Dzięki tym środkom, nowoczesny sprzęt w postaci laptopów trafi do sześciu placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Oleśnicki.
Są to: LO w ZSP Bierutów, Technikum w ZSP Twardogóra, Technikum w ZSP Międzybórz, Technikum w ZSP Bierutów, Szkoła Branżowa I st. w ZSP Międzybórz oraz Szkoła Branżowa I st. w Zespole Placówek Specjalnych w Oleśnicy. Każda z placówek otrzyma po 14 000 zł.

Celem programu jest wyposażenie szkół w nowoczesny sprzęt, który umożliwi uczniom rozwijanie kompetencji niezbędnych w społeczeństwie informacyjnym.

powrót do aktualności

2020-11-10 Przeslij link Wyświetleń: 82

DANE KONTAKTOWE:

Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
ul. J. Słowackiego 10
 56- 400 Oleśnica

tel. 71 314 01 14
tel. 71 314 01 11
fax 71 314 01 10

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Starostwa Powiatowego w Oleśnicy

Deklaracja dostępności

bierutów bądź dziadowa gmina herb kłoda miasto międzybórz oleśnica sprostowania starosta syców twardogóra współpraca wydziały biblioteka dokumenty dożynki flaga geodezja komisje koncert koncerty konsumentów odpowiedzi oświadczenia powiat prasowe projekty przdszkole przetargi przygotowany publiczne rada rekrutacja rzecznik sesja starosta starostwo wicestarosta zamówienia zarząd

Wykonanie: eMKA Interactive (c) 2007-2015