Strona Projektów Unijnych w Starostwie Powiatowym w Ole?nicy Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Powiat Oleśnicki Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Oficjalny Kanał
START  |   CIASTECZKA-INFORMACJE  |   MAPA STRONY  |   KONTAKT
Wysoki kontrast
Logo Powiatu Trasy rowerowe
 
Nasz portal w nowej odsłonie
Powiat
Starostwo
Edukacja
Turystyka
Akty prawne
Inwestycje
Apteki

Pomoc Prawna

Starosta z byłym starszym Cechu podziękowali sobie za wzajemną współpracę

Henryk Kruszelnicki, były już starszy Cechu Rzemiosł Różnych w Oleśnicy, odwiedził w poniedziałek Starostwo Powiatowe, gdzie spotkał się ze starostą Sławomirem Kapicą.

W krótkiej rozmowie szef powiatu pozytywnie ocenił działalność oleśnickiego Cechu, którym Henryk Kruszelnicki kierował od 2006 r. Ponieważ w czerwcu nie kandydował na kolejną kadencję, jego wizyta była również okazją do wspomnień, tworzących piękną 75-letnią historię tej rzemieślniczej organizacji w Oleśnicy.

Dziękując za wieloletnią owocną współpracę z Powiatem, starosta wyraził słowa uznania dla wszystkich rzemieślników, którzy aktywnie wspierali działalność miejscowego Cechu i kreowali jego pozytywny wizerunek. Na koniec Sławomir Kapica podziękował Henrykowi Kruszelnickiego za konsekwentne realizowanie zadań statutowych, życząc jeszcze wielu sukcesów w życiu osobistym.

powrót do aktualności

2021-07-21 Przeslij link Wyświetleń: 61
bierutów bądź dziadowa gmina herb kłoda miasto międzybórz oleśnica sprostowania starosta syców twardogóra współpraca wydziały biblioteka dokumenty dożynki flaga geodezja komisje koncert koncerty konsumentów odpowiedzi oświadczenia powiat prasowe projekty przdszkole przetargi przygotowany publiczne rada rekrutacja rzecznik sesja starosta starostwo wicestarosta zamówienia zarząd

Wykonanie: eMKA Interactive (c) 2007-2015