Strona Projektów Unijnych w Starostwie Powiatowym w Ole?nicy Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Powiat Oleśnicki Starostwo Powiatowe w Oleśnicy - Oficjalny Kanał
START  |   CIASTECZKA-INFORMACJE  |   MAPA STRONY  |   KONTAKT
Wysoki kontrast
Logo Powiatu Trasy rowerowe
 
Nasz portal w nowej odsłonie
Powiat
Starostwo
Edukacja
Turystyka
Akty prawne
Inwestycje
Apteki

Pomoc Prawna

Uczniowie wrócili do szkolnych ławek. Oby do przyszłorocznych wakacji

Prawie 3700 uczniów szkół średnich powiatu oleśnickiego zainaugurowało dziś kolejny rok swojej edukacji. Uczyć się będą w trybie stacjonarnym, choć nadal z ograniczeniami sanitarnymi.

Stypendia starosty oleśnickiego za bardzo dobre wyniki w nauce odebrało 52 uczniów, za szczególne osiągnięcia w nauce - 3 uczniów, za szczególne osiągnięcia w sporcie - 28 uczniów, za szczególne osiągnięcia w zawodzie - 1 uczeń i za szczególne osiągnięcia w konkursie tematycznym - 1 uczeń. 

Panująca pandemia koronawirusa i zapowiadana czwarta fala zachorowań nigdzie nie pokrzyżowały planów uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego. Uczniowie martwią się jednak, że nauka stacjonarna nie potrwa zbyt długo i w ciągu najbliższych tygodni nastąpi powrót do nauki zdalnej. A martwią się, bo nie wspominają dobrze ubiegłego roku szkolnego, większość którego spędzili w domach przed komputerami. - Mamy nadzieję, że teraz będzie inaczej - swojego optymizmu nie kryli dyrektorzy na inaugurujących apelach.

 

 

powrót do aktualności

2021-09-01 Przeslij link Wyświetleń: 49
bierutów bądź dziadowa gmina herb kłoda miasto międzybórz oleśnica sprostowania starosta syców twardogóra współpraca wydziały biblioteka dokumenty dożynki flaga geodezja komisje koncert koncerty konsumentów odpowiedzi oświadczenia powiat prasowe projekty przdszkole przetargi przygotowany publiczne rada rekrutacja rzecznik sesja starosta starostwo wicestarosta zamówienia zarząd

Wykonanie: eMKA Interactive (c) 2007-2015